KRAFTKÄLLAN EVENEMANG

Event since 1999

 

 

 

 

 

 

Vi firar 20 år

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRAFTKÄLLAN EVENEMANG

Event since 1999

 

 

Kraftkällan Evenemang

Kraftkällan evenemang erbjuder

 

Kickoff och personalevent

Vi tänker nytt!

Läs mer

Jubileum

Det ska vi fira!

Läs mer

Konferens & möten

Röd tråd och bra flyt

Läs mer

Invigning

En riktigt bra start

Läs mer

Produktlansering

Gör entré så att det märks

Läs mer

Publika evenemang

Förändra attityder med liv och lust

Läs mer

Underhållning

Artisterna sätter tonen

Läs mer

Aktiviteter

Svetsa samman dina stjärnor

Läs mer

Lokaler och dekor

Rätt känsla på rätt plats

Läs mer

Kraftkällan Eventbyrå erbjuder

Publika event

Publika event

Länge leve upplevelsen!

Vi hjälper dig att göra ett starkare intryck. Att förmedla budskap som känns – både mycket och rätt. Vi är experter på att skapa oväntade och unika upplevelser och vi har vässat kunskaperna länge, ända sedan 1999. Erfarenheten adderar ett extra lager till vårt engagemang, vår kreativitet och kunnandet inom marknadsföring. Med upplevelser som överraskar och ger en bra och långverkande känsla i magen, bygger vi starka varumärken, team och relationer. Här och nu och hela vägen.

Välkommen till Kraftkällan Evenemang!

Läs mer om oss

Våra kunder

Aktuellt från Kraftkällan Eventbyrå

Vi på kraftkällan

Susanne

VD & Projektledare

0709468030
susanne@kraftkallan.se

Peter

Teknik- och fastighetsansvarig

0701748760
info@pwallin.se

Emma

Produktionsledare

0730692447
emma@kraftkallan.se

Anna

Projektledare & Verksamhetsansvarig

0763088618
anna@kraftkallan.se

Sebastian

Projektassistent

044-66600
event@kraftkallan.se

Johanna

Projekt & kontorsassistent

044-66600
johanna@kraftkallan.se

Lisa

Projektassistent

lisa@kraftkallan.se

Vill du bli en av oss?